Jako firma z sektora IT naszą silną stroną są również dedykowane aplikacje internetowe. Dla firm, które potrzebują dedykowanych skryptów lub całych aplikacji. Projektujemy zarówno systemy streamingowe, księgowe i tak naprawdę każde inne w tym bankowe. Przy realizacji takiego projektu wykonujemy cały "scenariusz" aplikacji oraz tworzymy specjalny zespół programistów odpowiedzialny tylko za projekt Państwa firmy.

Tego typu projekty wymagają profesjonalnego podejścia i dokładnej analizy założeń i funkcjonalności. Realizacja projektu dzieli się na kilka etapów. Każdy z etapów jest dogłębnie analizowany z działem marketingu i rozwoju Państwa firmy, a naszymi programistami. Pod czas realizacji aplikacji dedykowanej umawiamy szereg spotkać w naszej sali konferencyjnej w wielu lokalizacjach w całym kraju, gdzie tak naprawdę w asyście Państwa firmy będzie powstawać aplikacja.

Podchodzimy do tego typu projektów z pełnym bezpieczeństwem i klauzulą poufności. Spotkania odbywają się tylko w gronie programistów, którzy mają przydzielony dostęp do projektu. Zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane do kontaktu. Mamy specjalny zakres działań na tego typu projekty i ścisłe ramy postępowania co daje Państwu pewność i bezpieczeństwo nawet najbardziej innowacyjnego pomysłu.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego w celu ustalenia spotkania.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz kontaktowy