O to kilka przykładowych realizacji stron internetowych projektowanych i tworzonych w całości przez naszą firmę.


TOURBOBUS.PL

Strona wykonana dla wypożyczalni busów oraz firmy zajmującej się przewozem osób. Nasza firma stworzyła dedykowany moduł zarządzania flotą samochodów. Stron jest w pełni responsywna. Czuwamy również nad jej pozycją na frazy związane z lokalizacją Warszawską.


KARODOG.PL

Strona wykonana dla salonu groomerskiego. Salon ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Strona w pełni responsywna oraz z dodatkowym modułem, gdzie klient może umieszczać zdjęcia piesków, które zostały przez nich ostrzyżone. Salon spełnia wszelkie wymogi co do przygotowania piesków na różne zawody.


PRP24.PL
Strona wykonana dla Katowickiej firmy zajmującej się ochroną parkingów. Wiele dodatkowych modułów, które pozwalają na zarządzanie bazą źle zaparkowanych samochodów czy opłaceniu lub odwołaniu się do nałożonego mandatu. Strona w pełni responsywna w technologi HTML5.


TRAIN-ELECTRIC.COM

Szczecińska firma zajmująca się instalacją i produkcją elementów elektrycznych do pojazdów szynowych. Stworzyliśmy dla firmy rozszerzoną obsługę wielu języków, wielu map. Strona w pełni responsywna i przez nas pozycjonowana w Google Maps.


TECHDRZWI.PL

Śląska firma zajmująca się montażem wszelkiego rodzaju drzwi. Strona jest stworzona w technologii HTML5 oraz JavaScript oraz przez naszą firmę pozycjonowana. Zajmuje trzecie miejsce w Google na frazę "Tanie drzwi Śląsk" oraz 2 pozycję na frazę "Drzwi Śląsk". Strona w pełni responsywna.


VITAMINDRIPS.PL

Firma zajmująca się wlewkami witaminowymi dla sportowców i nie tylko. Działa w okolicach Wrocławia. Firma oferuje wizyty w domu pacjenta. Strona w pełni responsywna przy wykorzystaniu technologii HTML5, CSS3 oraz JavaScript. Pozycjonowana przez naszą firmę, 8 fraz znajduje się w TOP5 wyszukiwań Google.


POKOJEUSTRONIE.PL

Strona stworzona dla hotelu w miejscowości Ustronie Morskie. Strona w pełni responsywna. Dodatkowo wykonano moduł zapytania o rezerwację oraz zarządzania nimi z poziomu Panelu FlowCMS. Strona wykonana w technologi Symfony, HTML5 oraz CSS.


WIR-COM.PL

Strona wykonana dla serwisu komputerowego w miejscowości Gryfino. 15 fraz na pierwszej pozycji w obrębie 40km wraz z mapami oraz snippetami Google od miejscowości Gryfino. Strona wykonana w czystym kodzie HTML5 wraz z panelem FlowCMS.


DK-SOLUTION.PL

Polska firma eksportowo-importowa. Strona w pełni responsywna przy wykorzystaniu technologii HTML5, CSS3 oraz JavaScript.


NATALIASWIDEREK.PL

Jeden z najlepszych szczecińskich projektantów wnętrz. Polecamy z uwagi na pełen profesjonalizm. Strona w pełni responsywna przy wykorzystaniu technologii HTML5, CSS3 oraz JavaScript. Wysoki poziom estetyki. 


HOUSE4DESIGN.COM

Szczecińska firma zajmująca się projektowaniem mebli kuchennych. Strona w pełni responsywna i przez nas pozycjonowana w Google Maps i Google 11 fraz w TOP10.