Kilka słów o nas...

Początki naszej agencji sięgają roku 2009. Zaczynaliśmy jako specjaliści w dziedzinie sklepów internetowych i biznesu e-commerce. Z biegiem czasu wyspecjalizowaliśmy się w programowaniu z naciskiem na flow data - czyli optymalizacja. Jesteśmy autorami najszybszego systemu zarządzania stroną internetową na świecie FlowCMS. Realizujemy projekty od budowy serwisu po złożone strategie marketingowe. Plany powstania agencji narodziły się pod koniec 2001 roku gdzie internet jeszcze znał doskonale Flasha, a CSS był ograniczony do zmiany rozmiaru tabelek. Już wtedy widzieliśmy w którym kierunku zmierzają takie zagadnienia jak pozycjonowanie stron czy nadchodząca w następnych latach rewolucja w tworzeniu stron internetowych. 

Dzisiaj dzięki obcowaniu przez ponad 10 lat z rozwojem stron internetowych i marketingu internetowego dokładnie znamy branżę. Wiemy jak osiągnąć sukces praktycznie w każdej dziedzinie Twojego biznesu. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi technologiami, które oczywiście wykorzystujemy do budowy wizerunku firm. Przez lata testowaliśmy najprawdopodobniej wszystkie formy reklamy i wybierając te najbardziej opłacalne stworzyliśmy własne modele marketingowe, które wykorzystujemy w promowaniu stron, produktów oraz usług naszych klientów. 

Zysk naszej agencji i jej rozwój jest dla nas ważny, ale nie stawiamy go na pierwszym miejscu. Ważnym elementem naszego modelu biznesowego jest rozpoznawalność, uczciwość i sukces naszego klienta. Podchodzimy realnie do zamiarów, które często są nieosiągalne w wyznaczonych budżetach przez klientów. Nie mówimy klientowi tego co chce usłyszeć, jeżeli czegoś się nie da osiągnąć przy założonym nakładzie finansowym to po prostu od razu mówimy, że jest to nierealne. We współpracy z nami masz odpowiedzialny podmiot, który jak księgowy czy adwokat, mówi jak jest, generuje Ci zysk na jaki Cię stać, a co najważniejsze gwarantuje stabilny i dynamiczny rozwój oparty o bezpieczne i skuteczne formy marketingu i reklamy w internecie. 

Nasz zespół

 
 

Paweł
CEO i założyciel FlowIT.
Jeden z głównych architektów naszych aplikacji. Nie ma architektury systemu doskonałego bez udziału Pawła.
 

 
 

agata
Copywriter / autor tekstów.
Ambitna, energiczna i znająca cały słownik polski. Główny copywriter firmy, gotowa pisać na każdy temat. Wspiera dział SEO naszej firmy wspaniałymi tekstami.

 
 

arek
Front-End Developer.
Arek odpowiedzialny jest w naszej firmie za działania na froncie. To właśnie on inspiruje młodszych i wdrąża wyglądy Twojej strony zarówno w wersji PC i mobile.

 
 

Iwona
Młodszy Copywriter.
Wspomaga Agatę razem tworzą świetny zespół. Iwona zgłębia jako junior swoje tajniki tworzenia tekstów, wspiera również dział SEO.
 

Nasz zespół zawsze staje na wysokości zadania. Firma FlowIT zatrudnia jeszcze więcej dodatkowej pomocy przy dużych projektach w systemie pracy zdalnej. Jeżeli szukasz pracy na stanowiska: SEO, PHP DEVELOPER lub JavaScript prześlij do nas swoje CV - nigdy nie wiadomo, kiedy zlecimy Ci zadanie i zostaniesz powołany do naszego zespołu.