Kilka słów o nas...

Początki naszej agencji sięgają roku 2009. Zaczynaliśmy jako specjaliści w dziedzinie sklepów internetowych i biznesu e-commerce. Z biegiem czasu wyspecjalizowaliśmy się w programowaniu z naciskiem na flow data - czyli optymalizacja. Jesteśmy autorami najszybszego systemu zarządzania stroną internetową na świecie FlowCMS. Realizujemy projekty od budowy serwisu po złożone strategie marketingowe. Plany powstania agencji narodziły się pod koniec 2001 roku gdzie internet jeszcze znał doskonale Flasha, a CSS był ograniczony do zmiany rozmiaru tabelek. Już wtedy widzieliśmy w którym kierunku zmierzają takie zagadnienia jak pozycjonowanie stron czy nadchodząca w następnych latach rewolucja w tworzeniu stron internetowych. 

Dzisiaj dzięki obcowaniu przez ponad 10 lat z rozwojem stron internetowych i marketingu internetowego dokładnie znamy branżę. Wiemy jak osiągnąć sukces praktycznie w każdej dziedzinie Twojego biznesu. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi technologiami, które oczywiście wykorzystujemy do budowy wizerunku firm. Przez lata testowaliśmy najprawdopodobniej wszystkie formy reklamy i wybierając te najbardziej opłacalne stworzyliśmy własne modele marketingowe, które wykorzystujemy w promowaniu stron, produktów oraz usług naszych klientów. 

Zysk naszej agencji i jej rozwój jest dla nas ważny, ale nie stawiamy go na pierwszym miejscu. Ważnym elementem naszego modelu biznesowego jest rozpoznawalność, uczciwość i sukces naszego klienta. Podchodzimy realnie do zamiarów, które często są nieosiągalne w wyznaczonych budżetach przez klientów. Nie mówimy klientowi tego co chce usłyszeć, jeżeli czegoś się nie da osiągnąć przy założonym nakładzie finansowym to po prostu od razu mówimy, że jest to nierealne. We współpracy z nami masz odpowiedzialny podmiot, który jak księgowy czy adwokat, mówi jak jest, generuje Ci zysk na jaki Cię stać, a co najważniejsze gwarantuje stabilny i dynamiczny rozwój oparty o bezpieczne i skuteczne formy marketingu i reklamy w internecie.