Pozycjonowanie stron internetowych - SEO to dzisiaj jedna z ważniejszych form reklamy firm w internecie. Codziennie na całym świecie firmy ścigają się o szczytowe pozycje w wyszukiwarce Google i nie tylko. Pozycjonowanie stron to złożony proces, a na jego wynik i naszą pozycję ma wpływ szereg czynników.

Dlaczego pozycjonowanie ?


Pozycjonowanie strony to podstawa od której należy zacząć reklamę w internecie. Nie wystarczy zrobić ładną stronę, aby przynosiła nam ona zyski. Internet zna przypadki, gdzie strony internetowe zawierające tylko tekst w praktycznie zerowej oprawie graficznej generowały większy zysk niż strony o niesamowitej grafice. Pozycjonowanie naturalne daje nam wiele korzyści:

 • Zysk,
 • W miarę stałe pozycje w Google - przy odpowiedniej opiece naszej firmy po osiągnięciu zamierzonych pozycji jesteśmy w stanie małym nakładem finansowym utrzymać stronę na wysokich pozycjach,
 • Nieograniczone możliwości ruchu na stronie - w porównaniu do płatnych kampanii jak np. Google Ads, pozycjonowanie ma nieograniczone możliwości. Przy stronach wysoko rankujących na odpowiednie słowa kluczowe mamy dostęp do nieograniczonego ruchu za tą samą kwotę wykonywanego pozycjonowania. Gdzie w przypadku kampanii płatnych, rozliczamy się za każde przejście użytkownika, a więc wygenerowany ruch będzie adekwatny do posiadanego budżetu, pozycjonowanie organiczne nie generuje nam dodatkowych kosztów za przejścia użytkowników.
 • Prestiż - często strony pozycjonowane są również na słowa kluczowe z których nie tyle mają zysk co poprawia to ich prestiż. Dla przykładu weźmy frazę "porównywarki cenowe", jeżeli znacznie mniejsza porównywarka znajduję się na rynku powinna starać "wbić" się na tą frazę w TOP10 z uwagi na to iż jej potencjalny klient, sklep internetowy będzie postrzegał jej usługi jako potencjalnie dobre,
 • Budowa marki - z uwagi na częste wyświetlanie Państwa strony firmowej na wielu różnych znaczących frazach buduje się również wizerunek firmy wśród klientów.

 

szczytowe pozycje w google

Nasze podejście do pozycjonowania to świadome i bezpieczne działania. Szereg specjalistów dba o wizerunek Państwa firmy w wyszukiwarkach. Stale monitorujemy pozycje wybranych słów kluczowych i staramy się reagować na zmieniające się algorytmy wyszukiwarek. Wybierając naszą firmę i zlecając nam usługę pozycjonowania każdy klient otrzymuje:

 • Profesjonalny dobór słów kluczowych - tak, aby strona odnotowywała jak największy ruch i poziom konwersji swoich produktów,
 • Optymalizację strony internetowej - aby Twoja strona internetowa wyprzedziła konkurencje pod kątem architektury strony,
 • Linkbuilding - bezpieczne i sprawdzone metody budowania systemu linków,
 • Stały monitoring słów kluczowych,
 • Analiza - analiza zachowań konkurencji i stałe aktualizacje, które pozwolą zachować pozycje

Jest wiele metod pozycjonowania naturalnego. Stosuje się różne formy linkbuildingu, odmienne style dla różnych branż, zagęszczenia i pozycji konkurencji. Stosujemy również pozycjonowanie typu LongTail (LongTail z ang. "długi ogon"). Ponad 70% ruchu pochodzi z fraz typu LongTail. LongTail to pozycjonowanie strony na wiele fraz często pochodnych lub zbliżonych do wybranych fraz głównych. Ilość słów kluczowych z LongTail dynamicznie rośnie z miesiąca na miesiąc co daje w perspektywie czasu setki słów kluczowych w TOP10, a w zestawieniu z innymi działaniami pozycjonowanie to pewny zysk dla Twojej firmy. Ludzie wpisują naprawdę zróżnicowane hasła/słowa kluczowe chociaż szukają tego samego produktu. Nie zawsze warto skupiać się na jednej czy 5 wybranych frazach, LongTail daje nam możliwość pozycjonowania wielu fraz na raz. Ruchy z każdej frazy w ogólnym podsumowaniu diametralnie zwiększają nam ruch na stronie.

Dlaczego FlowIT?


Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Zaczynamy od analizy strony i bezpłatnej wyceny projektu. Każdy klient otrzymuje od nas konkretny plan rozwoju jego strony internetowej tak, aby skutecznie i bezpiecznie zwiększyć ruch i sprzedaż na stronie. Brak długoterminowych umów i płatność za efekty kampanii w modelu stałego abonamentu jest naszym zdaniem najbardziej uczciwym podejściem do klienta. Nie rozliczamy się za słowa kluczowe w TOP10, a za realny ruch i realne działania. Płacąc stały abonament masz szereg usług, które składają się na systematyczny i dynamiczny wzrost Twoich pozycji na odpowiednie słowa kluczowe. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, a podstawą naszej współpracy jest zysk Państwa firmy. Więcej o naszej ofercie i pakietach abonamentowych dowiesz się w cenniku. Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną swojej strony skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza. W zapytaniu należy podać najważniejsze elementy swojego biznesu. Co chciałbyś osiągnąć? Jakie słowa kluczowe Twoim zdaniem powinny znaleźć się na szczytowych pozycjach? krótko opisz swój biznes, a my w kilka godzin odpiszemy lub oddzwonimy z ofertą.

PŁACISZ ZA WYNIKI!


Faktura za pozycjonowanie Twojej strony internetowej jest wystawiana za dany miesiąc tylko w przypadku kiedy Twoje pozycje idą w górę, a nasze działania widać w raportach i statystykach. W praktyce nie jest tak, że płacisz za każdy miesiąc. Jeżeli twoje frazy stoją w miejscu, a nasze działania będą miał dłuższy okres oczekiwania na rezultaty - to nie wystawimy Ci faktury VAT lub zmniejszymy w tych miesiącach fakturę nawet o 90% z uwagi na to iż też ponosimy koszta związane z pozycjonowaniem Twojej strony, czyli np. codzienna praca naszych specjalistów nad Twoją stroną internetową.

Pierwszy miesiąc płatność jest obowiązkowa. Jest to rodzaj weryfikacji wypłacalności klienta i profesjonalnego podejścia do swojego biznesu. Kolejne płatności ustalonego abonamentu zależą od wyników jakie zdołamy osiągnąć.

Oferta dla małych lokalnych firm!


Sprawdź ofertę dla małych firm, które mają ograniczone budżety i zasięg ich działania to lokalny rynek. Pozycjonowanie lokalnych firm.

Audyt SEO - bezpłatnie

Dla każdego przyszłego klienta pierwsze co odbywa się po podpisaniu umowy to obszerny i dostępny dla klienta audyt SEO, który prezentuje obecny stan strony w wyszukiwarce. Na audyt SEO składa się wiele elementów od budowy strony internetowej po system linków wewnętrznych. Kolejne to badanie dobranych słów kluczowych, analiza konkurencji oraz ogólny wizerunek firmy w internecie.

Z uwagi na politykę naszej firmy nie pozycjonujemy stron niezgodnych z polskim prawem.

Częste pytania klientów


Jak długo trwa pozycjonowanie strony internetowej w Szczecinie czy runku ogólnopolskim?

Pozycjonowanie to szereg działań i przede wszystkim gruntowna analiza zarówno strony przez nas pozycjonowanej jak i konkurencji. Są to czasochłonne procesy, które w jednych przypadkach dają efekty w krótkim czasie, ale w przypadku trudniejszych fraz, słów kluczowych na wyniki pozycjonowania trzeba poczekać. Nie da się jednoznacznie powiedzieć kiedy to nastąpi tak jak odpowiadaliśmy wyżej ma na to wpływ masa czynników, które wyszukiwarka Google bierze pod uwagę. Jest to zarówno inaczej dla nowej strony jak i strony, która już jakiś czas jest w internecie. Jedyne co można tak naprawdę powiedzieć, to przy naszym pozycjonowania stron www pierwsze efekty można zauważyć po 2-3 tygodniach 


Czy abonament jest naliczany co miesiąc ?

Ważne są dla nas wyniki naszego klienta. Jeżeli w trakcie współpracy odnotujemy, że klienta pozycje spadają lub nie osiągają zamierzonych pozycji, a jest jednoznaczny brak systematycznego wzrostu pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google to w takim miesiącu nie wystawiamy Ci faktury i nie żądamy płatności. Co oznacza w praktyce "płacisz za efekt". Pierwszy miesiąc obligatoryjnie jest płacony z góry. Jest to pewna weryfikacja klienta i jego wypłacalności. Kolejne miesiące zależne są od efektów, jeżeli Twoje pozycje rosną i widać dynamiczny wzrost pozycji - to płacisz ustalony abonament, jeżeli nie to w danym miesiącu gdy Twoje frazy stoją w miejscu - nie płacisz nam za pozycjonowanie. Każdy klient otrzymuje raporty z całego miesiąca.


Czy proces pozycjonowania SEO jest długotrwały?

W odróżnieniu od innych agencji seo pozycjonujemy nasze strony w bezpieczny i whitehatowy (whitehat - uczciwe podejście do pozycjonowania i optymalizacji stron). Sposób ten daje nam gwarancję, że na klienta nie zostanie nałożona kara od Google (ban) oraz że nawet po rozwiązaniu z nami umowy (chodź nie widzimy nigdy takiej potrzeby) efekty pozostaną. Tutaj trzeba pamiętać, że pozycjonowanie to nie jest jednorazowy zabieg. Ma na to wpływ wiele potwarzalnych czynności i stałego monitorowania strony, aby firma odnotowywała wysokie pozycje na wybrane słowa kluczowe, które przynoszą tak naprawdę zysk klientowi zarówno na rynku Szczecińskim jak i ogólnopolskim. 


Co to jest optymalizacja SEO strony internetowej?

Optymalizacja strony www to szereg działań jakie wykonujemy już na etapie projektowania designu strony. Przygotowujemy Państwa stronę pod kątem wyszukiwarek. Tutaj wyznacznikiem są kryteria w jakich stronę ocenia robot Google Bot. Wchodzi w nią między innymi prędkość ładowania strony (mamy rekordowe na Szczecińskim i ogólnopolski rynku), dobrze zaprojektowana struktura strony (znaczniki H1, H2...). Przede wszystkim gwarancja strony mobilnej i certyfikatu SSL, to też bardzo kluczowe w rankowaniu Państwa strony internetowej. 


Wizytówka nie posiada usługi optymalizacji SEO?

To nie tak, że strona całkowicie nie jest optymalizowana - bardziej chodzi tutaj o to, że na wizytówkach nie umieszcza się dużo lektury dla odwiedzających a tylko potrzebne informację. Wizytówka firmy np. Szczecińskiej będzie również miała szereg działań związanych z pojęciem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, takie jak: wersja mobilna, prędkość ładowania, struktura strony czy optymalizacja Google Moja Firma pod kątem wysokich wyników wyszukiwania lokalnego na mapach Google.  


Jak osiągnąć pozycję w TOP10?

Na to pytanie gdybyśmy znali jednozaczną odpowiedź to nie mielibyśmy pracy :) Pozycjonowanie to temat "rzeka" tutaj zależy dużo od konkurencji - jej nasycenia i tak naprawdę ważna jest też usługa jaką Państwo oferują. Jeżeli to wszystko wyprzedza konkurencję lub jest na podobnym poziomie to każda fraza ma szansę nawet na pierwsze miejsce. Dlatego wprowadziliśmy pakietowy cennik pozycjonowania. To właśnie od trudności fraz słów kluczowych zależy cena i to ile pracy musimy włożyć w wypozycjonowanie ich do TOP 10 w wynikach wyszukiwania organicznego Google.

Jakie działania powodują sukces Twojej strony internetowej


Skontaktuj się z nami – to ważne abyśmy mogli dobrać dla Ciebie odpowiednie usługi. W dzisiejszych czasach budowa wizerunku i sukcesu firmy w internecie składa się z wielu elementów. To właśnie grupa naszych specjalistów dokładnie wie czego potrzebuje Twój biznes, aby zaistnieć w sieci i zyskać nowych klientów.

 

Optymalizacja strony

 • Struktura linków wewnętrznych
 • Uporządkowany kod HTML
 • Odpowiednie znaczniki tekstu
 • Optymalizacja obrazków

Twoja konkurencja

 • Analiza konkurencji
 • Odpowiednia strategia
 • Raporty rozwoju konkurencji
 • Dostosowanie wizerunku firmy

Optymalizacja treści

 • Copywriting
 • Regularna aktualizacja treści
 • Precyzowanie reklamy
 • Słowa kluczowe

Technologia FlowCMS

 • Silnik naszego systemu
 • Walidacja kodu
 • Prędkość ładowania
 • Stała aktualizacja

Rozpoznawalność marki

 • Monitoring wystąpień
 • Stały kontakt z klientami
 • Sprecyzowanie oferty
 • Elementy graficzne

Pozycjonowanie lokalne

 • Google Maps
 • Dane strukturalne
 • Wizerunek graficzny
 • Prezentacja oddziału

Responsywność

 • Mobilna strona firmy
 • Czytelność i pozycja
 • Content Marketing
 • Ergonomiczność

Monitoring pozycji

 • Kontrola spadków
 • Miesięczne raporty SEO
 • Pozycja konkurencji
 • Linkbuilding
 

Co możemy dla Ciebie wypozycjonować?

Wypełnij formularz kontaktowy