Wizytówki dla firm cieszą się coraz większą popularnością !

Nie wszystkie firmy wymagają wielu podstron czy złożonych serwisów informacyjnych. Często klientem tego typu produktów są małe firmy ogólnobudowlane czy adwokaci.

Czym tak naprawdę jest wizytówka firmy?

Strona kontaktowa to tak naprawdę popularny OnePage (OnePage - strona zawierająca najpotrzebniejsze informacje nie posiadająca żadnych podstron.). Często odradzamy klientom tego typu rozwiązanie, a przy współpracy z naszymi copywrighterami/autorami tekstów nawet z małej firmy możemy "wycisnąć" ambicje na coś większego.

Wizytówki są tanie i szybkie w realizacji, ale tak naprawdę stanowią problem w późniejszym pozycjonowaniu i osiąganiu wysokich wyników w wyszukiwarkach. Są firmy w których wizytówki się sprawdzają - to firmy, które chcą mieć stronę internetową, ale ich głównym kanałem pozyskiwania klienta jest marketing szeptany, a internet nie jest dla nich głównym kanałem pozyskiwania nowych zleceń.

Często wizytówki firmowe w internecie są pewnego rodzaju prestiżem i dopełnieniem całego wizerunku firmy. Wszystkie nasze projekty są responsywne. Responsywne czyli dostosowują się automatycznie do wszystkich typu urządzeń od komputerów klasy PC, Notebook po przez tablety i telefony komórkowe, a nawet zegarki.

Wizytówka nadal potrzebuje hostingu!

Wizytówki też potrzebują swojego hostingu czy skrzynki pocztowej. Wybierając naszą agencję do zrealizowania tego typu zlecania otrzymujesz od nas darmowy hosting na pierwszy rok swojej przygody w internecie. W przypadku gdy zlecisz nam dodatkową pracę otrzymasz kolejny rok za darmo. Możesz również polecić nas znajomym, a za każdego klienta, który skorzysta z naszych usług dostaniesz darmowy rok hostingu. Do tego wszystkie projekty na cały okres hostingowania na naszych serwerach otrzymują darmowy certyfikat SSL.

 

Powiedz coś więcej o swojej firmie

Wypełnij formularz kontaktowy