Projektowane przez nas strony internetowe są wdrażane na fundamencie naszego flagowego produktu - FlowCMS. Jest to system zarządzania treścią (CMS - content management system). Tego typu rozwiązania cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród firmowych stron internetowych, jak i blogerów. FlowCMS daje naszym klientom możliwość łatwego zarządzania swoją stroną bez absolutnie żadnych umiejętności programistycznych. Klient z poziomu panelu otrzymuje możliwość edytowania strony poprzez zmianę podstawowych elementów wyglądu czy konfigurację własnych modułów, tj. Galerie, SEO, grafikę i wiele innych.
Największym problemem popularnych systemów CMS jest ich skomplikowana architektura, co odbija się niestety na prędkości ładowania strony i jej ogólnej ocenie przez wyszukiwarki internetowe.

 

System zarządzania treścią FlowCMS

FlowCMS - System idealny


Korzystając z najnowszych technologii stworzyliśmy nasz autorski system zarządzania treścią. Za główne atuty FlowCMS można uznać:

  • Prędkość,
  • Intuicyjność,
  • Efektywność marketingowa,
  • Optymalizacja pod kątem SEO

Wszystkie te cechy są fundamentami optymalizacji stron internetowych. Dzięki maksymalnemu zaangażowaniu w stworzenie FlowCMS, system ten spełnia obecne wymagania stawiane przez wyszukiwarki internetowe. Wszystkie strony wykonane w technologii FlowCMS osiągają co najmniej 90/100 pkt. w testach Google PageSpeed Insights.

Biorąc za przykład naszą stronę internetową, na której znajduje się wiele designerskich rozwiązań, nie było dla nas problemem osiągnąć wynik 95/100 pkt. we wspomnianym wcześniej teście. Uzyskanie takiego rezultatu jest potwierdzeniem jakości wykonywanych przez nas stron internetowych.

Warto również wspomnieć, że wszystkie projekty są w pełni responsywne - czyli dostosowują się automatycznie do wszystkich typów urządzeń od komputerów klasy PC, Notebook po tablety i telefony komórkowe, a nawet zegarki. Responsywność stron internetowych można zweryfikować w teście Google.
Projekty wykonywane przez FlowIT to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Dzięki naszym kompetencjom w zakresie optymalizacji i pozycjonowania (SEO) osiągają one wysokie pozycje w wyszukiwarkach, a zarządzanie nią jest dla naszych klientów czystą przyjemnością.
Nie chcemy być gołosłowni, dlatego już teraz możesz sprawdzić naszą agencję wykonując test naszej strony. Nie stosujemy nieuczciwych praktyk, gdyż stawiamy na długofalową współpracę i zadowolenie naszych klientów. Nasze strony są projektowane przez światowej klasy grafików, którzy czynnie uczestniczyli w dużych i prestiżowych projektach. Najtańszy pakiet wykonania strony internetowej wraz z technologią FlowCMS kosztuje jedyne 999 zł. W tej cenie gwarantujemy Ci pełne zaangażowanie zespołu nad Twoją stroną przez wymagany czas do jej realizacji.

W każdym z naszych projektów świadczymy

  • usługę hostingową - 0 zł,
  • pozycjonowanie 3, 6, 12 miesięcy za darmo,
  • certyfikat SSL - 0 zł,
  • domena - 0 zł,
  • skrzynki pocztowe z DKIM (certyfikowany podpis) - 0 zł

Jak realizujemy projekty ?


 

Analiza i potrzeby

Na początku analizujemy potrzeby klienta. Na podstawie analizy ustalamy zakres działań i elementy jakie mają zostać wykonane. Pomagamy wybrać pakiet z cennika i na podstawie wymagań tworzymy ofertę dla klienta. Preferujemy rozmowę telefoniczną.

 

Umowa i Panel Klienta

Na tym etapie podpisujemy z klientem umowę. Mamy już ustalony zakres prac i cenę. Umowa zabezpiecza interesy obydwu stron. W umowie ustalamy wynagrodzenie, zakres obowiązków oraz czas realizacji.  Otrzymują Państwo również dostęp do panelu klienta, gdzie można śledzić postępy projektu.

 

Projekty

Po podpisaniu umowy przygotowujemy klientowi 2-3 przykłady wizualne jeżeli wybrano pakiet z indywidualną grafiką.

 

Wdrożenie projektu

Po akceptacji przez klienta projektu graficznego przechodzimy do realizacji strony internetowej. Strona po etapie produkcji jest instalowana na naszych serwerach celem okazania jej w całości klientowi. 

 

Feedback i optymalizacja

Oczekujemy na FeedBack, czyli informację zwrotną co do ewentualnych korekt lub wgrania tekstów na stronę. Oferujemy również usługę copywrighter`a, który zoptymalizuje tekst na stronie kątem SEO. Można wybrać pakiet z paczką tekstów realizowanych już w cenie projektu.

 

Zakończenie

Po wykonaniu zlecenia, uruchamiamy i zgłaszamy stronę do indeksu Google. Cały czas dbamy, aby strona funkcjonowała prawidłowo z uwagi na dożywotnią dzierżawę (jest to w cenie pakietu, jako jednorazowa opłata) naszego systemu CMS.

 

Hosting - Twoje miejsce w sieci


Decydując się na zakup strony internetowej od naszej agencji, niezależnie od pakietu cenowego i jej wielkości, otrzymujesz bezpłatnie na 1. rok naszej współpracy darmowy hosting FTP wraz z pocztą i bazą danych. Na naszym serwerze zostanie wdrożona aplikacja FlowCMS, dzięki której otrzymasz możliwość zarządzania swoją stroną bez specjalistycznej wiedzy. W przypadku gdy w ciągu roku zlecisz nam dodatkowy projekt - otrzymasz kolejny rok gratis dla swojego hostingu.
Możesz również polecić nam nowego klienta wtedy też otrzymasz kolejny rok gratis za każdego poleconego klienta, który zakupi u nas jakąkolwiek usługę. Dodatkową wartością dodaną dla klienta jest support strony internetowej. Jeżeli strona została przez nas wykonana i znajduje się na naszych serwerach, klient ma pewność, że będzie ona działać w sposób nieprzerwany. Jednocześnie służymy pomocą w drobnych korektach strony.

 

Bezpieczeństwo danych - Certyfikat SSL


Do każdej naszej realizacji hostowanej na naszych serwerach otrzymujesz darmowy certyfikat SSL. W ubiegłym roku wyszła oficjalna informacja od firmy Google, że strony posiadające certyfikaty SSL będą rankowane lepiej w porównaniu do stron nieposiadających tego certyfikatu.
Wdrożenie tego rozwiązania to również korzyść z punktu widzenia marketingowego. Klienci Twojej strony pozostawiając dane czy przeglądając Twoją stronę internetową mają bowiem pewność, że połączenie z witryną jest szyfrowane i bezpieczne - co zachęca ich do podejmowania dalszych działań.

Skorzystaj z funkcji kontaktu niżej strony. Opowiemy Ci o wszystkich możliwościach jakie daje nasz system FlowCMS. Nie jesteśmy w stanie wszystkich wypisać bo zacinały by się przeglądarki :) Zapraszamy do kontaktu niżej strony. Możesz również przejść bezpośrednio do cennika w jakim wykonujemy nasze strony WWW.

Częste pytania klientów


Jaki jest średni czas wykonania strony internetowej przez naszą agencję seo?

Głównym czynnikiem wpływającym na czas wykonania projektu jest jakość komunikacji z klientem. Jeżeli sprawy ustalenia projektu graficznego strony internetowej oraz ustalenie zakresu działań przebiegają sprawnie to można przyjąć, że średni czas wykonania strony internetowej w pakiecie optymalnym wynosi maksymalnie 2 tygodnie pracy.

Czy wizytówka firmy w internecie zmniejsza czas realizacji i jest stroną mobilną firmy?

Czas realizacji strony “OnePage” jest znacznie krótszy niż w przypadku standardowej strony internetowej. Zależy to również od wymagań klienta dotyczących szablonu graficznego oraz funkcjonalności. Można przyjąć, że średni czas wykonania internetowej wizytówki firmy to czas maksymalnie tygodnia pracy.

Co to jest optymalizacja SEO strony internetowej?

Optymalizacja strony www to szereg działań, jakie wykonujemy już na etapie projektowania designu strony. Z niezwykłą starannością przygotowujemy Państwa stronę pod kątem widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Głównymi kryteriami branymi pod uwagę przez algorytmy wyszukiwarek są: prędkość ładowania strony (mamy rekordowe na Szczecińskim i ogólnopolskim rynku), dobrze zaprojektowana struktura strony (znaczniki H1, H2...), dostosowanie strony do urządzeń mobilnych oraz wdrożenie certyfikatu SSL,

Wizytówka nie posiada usługi optymalizacji SEO?

To nie tak, że strona wizytówkowa w żadnym stopniu nie jest zoptymalizowana - bardziej chodzi tutaj o to, że na wizytówkach nie umieszcza się dużo lektury dla odwiedzających a jedynie niezbędne informacje. Wizytówka firmy np. wciąż jest przez nas optymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych poprzez: wersję mobilną, prędkość ładowania, odpowiednią strukturę strony czy optymalizację Google Moja Firma pod kątem wysokich wyników wyszukiwania lokalnego na mapach Google.    

 

  

Ile kosztuje hosting strony po upływie darmowego roku?

Koszt hostingu po upływie darmowego okresu zależy w głównej mierze od przebiegu współpracy z klientem. Jeżeli regularnie pozwala nam uzyskiwać nowe projekty lub zgłasza nowe zlecenia np. płatne aktualizacje strony, zapotrzebowanie na nowe moduły czy korzysta z naszego pozycjonowania, to nasza polityka firmy przewiduje darmowy hosting na czas trwania współpracy.
Warto wspomnieć, że przy jednoczesnym zakupie strony internetowej, usługi pozycjonowania i płatnych kampani AdWords klient otrzymuje nawet 3-letni darmowy hosting z pocztą elektroniczną i certyfikatem SSL.

 

Tworzenie stron internetowych - objaśnienia


Poniżej objaśniamy kilka ważnych zagadnień związanych z marketingiem internetowym.

CMS System zarządzania treścią

CMS to popularne rozwiązania informatyczne pozwalające na edycję z poziomu panelu administracyjnego m.in. treści strony, układu graficznego czy formularza kontaktowego. Systemy te, tak jak FlowCMS budowane są z myślą o użytkownikach, którzy nie posiadają profesjonalnej wiedzy na tematy związane z programowaniem stron internetowych. CMS pozwala zatem w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać swoją stroną internetową.

Domena i hosting

Domena to nic innego jak nazwa strony w pasku www. Czyli jej identyfikacja – jak np. www.flowit.pl. Domena powinna odpowiadać nazwie firmy lub konkretnej usłudze, tak aby jak najbardziej identyfikowała się z firmą. Hosting to „miejsce w sieci”. Każda strona internetowa lub konto pocztowe musi posiadać swoją lokalizację na którą kieruje nas właśnie domena. Każdy nasz klient otrzymuje wraz z wyborem usługi projektowania strony internetowej swoje miejsce w internecie, a nadzór techniczny pozostaje po naszej stronie. To dobre rozwiązanie jeżeli klient nie chce sam brać odpowiedzialności za administrowanie serwerem hostingowym.

Certyfikat SSL

Certyfikaty SSL zabezpieczają połączenie między klientem – jego przeglądarką, a stroną i serwerem hostingowym. Wszystkie przesyłane między tymi elementami dane są szyfrowane. Pod czas gdy ktoś podszył by się pod taki strumień danych otrzyma zaszyfrowaną wielobitowym kluczem dane – co uniemożliwia ich odczytanie, a wprowadzanie jakichkolwiek danych staje się bezpieczniejsze. Każdy z naszych klientów otrzymuje taki certyfikat bezpłatnie do projektu w przypadku skorzystania z naszego hostingu.

Responsywne strony internetowe

Responsywność oznacza iż strona www zbudowana jest z technologią pozwalającą na dostosowanie wszystkich elementów strony do rozmiarów okna. Wiąże się to z otrzymaniem zawsze czytelnej i dostosowanej do każdego rozmiaru urządzenia – strony internetowej. Obecnie nasze strony działają zarówno na dużych ekranach jak i nawet na zegarkach (SmartWatch).

PageSpeed Insights

To test prędkości wykonany przez firmę Google. Weryfikuje jakość kodu, ilość ładowanych danych (multimedia, pliki wymagane do uruchomienia widoku strony). Wynikiem takiego testu jest suma punktów. Test wykonywany jest biorąc pod uwagę zarówno format strony z komputerów typu laptop lub PC oraz z testów strony mobilnej. Nasze strony internetowe posiadają jedne z najwyższych wyników na rynku. Nie mniej niż 90/100 możliwych punktów. A testy mobilne przechodzą weryfikacje w 100% co pozytywnie wpływa na ocenę strony w wyszukiwarkach, np. Google.

Podoba Ci się nasze podejście?
Sprawdź nasze realizacje

 

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Wypełnij formularz kontaktowy