Projektowanie i optymalizacja stron internetowych Szczecin | Strony mobilne | Tanie strony WWW Gryfino | FlowIT | Agencja SEO Szczecin

Strony internetowe Szczecin


Strony internetowe, które projektujemy są wdrążane na naszym flagowym produkcie - FlowCMS. FlowCMS to system zarządzania treścią (CMS - content management system). Systemy tego typu cieszą się dużym zainteresowaniem w sród zarówno firmowych stron internetowych jak i blogerów. FlowCMS daje naszym klientom możliwość łatwego zarządzania swoją stroną bez żadnych umiejętności programistycznych. Klient sam może edytować strony, zmieniać podstawowe elementy wyglądu czy konfigurować swoje moduły, tj. Mapa Google, integracje Disqus i wiele innych...

Największym problemem popularnych systemów CMS jest ich ogromny ciężar, który odbija się na czasie ładowania strony i jej ogólnej ocenie przez wyszukiwarki tj. Google.

System zarządzania treścią FlowCMS

FlowCMS - System idealny


Stworzyliśmy, korzystając z najnowyszych technologii nasz autorski system zarządzania treścią jego największymi cechami są:

  • Prędkość,
  • Intuicyjność,
  • Efektywność marketingowa,
  • Optymalizacja pod kątem SEO
To właśnie nasza strona jest uzbrojona w system FlowCMS, dzięki niej mamy wysoką pozycję co pozwala wyprzedzić nam konkurencje i dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Wszystkie te cechy składają się na pojęcie OPTYMALIZACJA. Optymalizacja to szereg działań, które pozwalają nam na osiągnięcie wysokich ocen w testach Google, które przy dzisiejszym wzroście ilości stron internetowych jest jednym z ważniejszych czynników rankingowych naszej strony. Wszystkie strony wykonane w technologi FlowCMS osiągają nie mniej niż 90/100 w testach Google PageSpeed Insights. Mimo, iż na naszej stronie internetowej jest wiele designerskich rozwiązań bez problemu, praktycznie bez żadnej optymalizacji zdołaliśmy osiągnąć wynik 95/100 jak na załączonym obrazku. To właśnie świadczy o naszym podejściu i jakości wykonywanych prac.

Wszystkie nasze projekty są responsywne. Responsywne czyli dostosowują się automatycznie do wszystkich typu urządzeń od komputerów klasy PC, Notebook po przez tablety i telefony komórkowe, a nawet zegarki. To czy strona jest mobilna można sprawdzić w teście google.

Nasze strony internetowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Twoja strona szybko (w zależności od zaawansowania konkurencji) osiągnie wysokie pozycje w wyszukiwarkach, a zarządzanie nią będzie czystą przyjemnością. Możesz sprawdzić nasze słowa wykonując test naszej strony. Nie stosujemy nieuczciwych praktyk dla nas liczy się zadowolenie klienta. Nasze strony są projektowane przez światowej klasy grafików, którzy brali udział w wielu dużych projektach. U nas możesz mieć stronę internetową wraz z technologią FlowCMS już za jedyne 999 zł. W tej cenie masz zagwarantowane kilka godzin pracy zespołu nad Twoją stroną (grafików, programistów). W każdym z naszych projektów świadczymy usługę hostingową.

Jak realizujemy projekty ?


Analiza i potrzeby

Na początku analizujemy potrzeby klienta. Na podstawie analizy ustalamy zakres działań i elementy jakie mają zostać wykonane. Pomagamy wybrać pakiet z cennika i na podstawie wymagań tworzymy ofertę dla klienta.

Umowa

Na tym etapie podpisujemy z klientem umowę. Mamy już ustalony zakres prac i cenę. Umowa zabezpiecza oby dwie strony. W umowie ustalamy cenę, zakres obowiązków oraz czas realizacji.

Projekty

Po podpisaniu umowy przygotowujemy klientowi 2-3 przykłady wizualne jeżeli wybrano pakiet z indywidualną grafiką.

Wdrożenie projektu

Po akceptacji przez klienta projektu graficznego przechodzimy do realizacji strony internetowej. Strona po etapie produkcji jest instalowana na naszych serwerach w celu okazania jej w całości klientowi. 

Feedback i optymalizacja

Oczekujemy na FeedBack, czyli informację zwrotną co do ewentualnych korekt lub jakie teksty na stronę powinny zostać wgrane.  Oferujemy również usługę copywrighter`a, który zoptymalizuje tekst na stronie kątem SEO.

Zakończenie

Po wykonaniu zlecenia, uruchamiamy i zgłaszamy ją do indeksu Google. Cały czas dbamy, aby strona funkcjonowała prawidłowo z uwagi na dożywotnią dzierżawę (jest to w cenie pakietu, jako jednorazowa opłata) naszego systemu CMS.

 

Hosting - Twoje miejsce w sieci


Zakupując od nas stronę nie zależnie od pakietu cenowego i jej wielkości otrzymujesz bezpłatnie na 1. rok naszej współpracy darmowy hosting FTP wraz z pocztą i bazą danych. Tam zostanie przez naszych specjalistów wdrążona aplikacja FlowCMS, która będzie dbała o sukces Twojej strony i jej niezawodne działanie. W przypadku gdy w ciągu roku zlecisz nam dodatkowe zlecenie - otzymasz kolejny rok gratis swojego hostingu. Możesz również polecić nam nowego klienta wtedy też otrzymasz kolejny rok gratis za każdego poleconego klienta, który zakupi u nas którąkolwiek usługę. Dodatkową wartością dodaną dla klienta jest support strony internetowej. Jeżeli strona została przez nas wykonana i znajduje się na naszych serwerach, klienta ma pewność, że strona będzie działać nieprzerwanie, a jednocześnie służymy pomocą w drobnych korektach strony.

Bezpieczeństwo danych - Certyfikat SSL


Do każdej naszej realizacji hostowanej na naszych serwerach otrzymujesz darmowy certyfikat SSL. W ubiegłym roku wyszła oficjalna informacja od firmy Google, że strony posiadające certyfikaty SSL będą rankowane lepiej w porównaniu do stron nieposiadających w.w certyfikatu. To również forma reklamy. Klienci Twojej strony pozostawiając dane czy przeglądając Twoją stronę internetową mają pewność, że połączenie z witryną jest zaszyfrowane i bezpieczne dla nich - co zachęca ich do większego kontaktu.

Skorzystaj z funkcji kontaktu niżej strony. Opowiemy Ci o wszystkich mozliwościach jakie daje nasz system FlowCMS. Nie jesteśmy w stanie wszystkich wypisać bo zacinały by się przeglądarki :) Zapraszamy do kontaktu niżej strony. Możesz również przejść bezpośrednio do cennika w jakim wykonujemy nasze strony WWW.

Częste pytania klientów


Jaki jest średni czas wykonania strony internetowej przez naszą agencję seo?

To zależy tak naprawdę od komunikacji z klientem. Jeżeli sprawy ustalenia projektu graficznego strony internetowej oraz ustalenie zakresu działań przebiega sprawnie to średni czas wykonania strony internetowe w pakiecie optymalnym wynosi około tygodnia pracy

Czy wizytówka firmy w internecie zmniejsza czas realizacji i jest stroną mobilną firmy?

Czas realizacji oczywiście jest krótszy. Zależy to również od wymagań klienta co do szablonu graficznego jaki przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie. Tutaj też trzeba wziąć pod uwagę logotypy firmy, które klienta otrzymuje w cenie. Wszystkie realizowane przez nas projekty stron internetowych są responsywne, czyli dostosowują się automatycznie do rozmiaru urządzenia. 

Co to jest optymalizacja SEO strony internetowej?

Optymalizacja strony www to szereg działań jakie wykonujemy już na etapie projektowania designu strony. Przygotowujemy Państwa stronę pod kątem wyszukiwarek. Tutaj wyznacznikiem są kryteria w jakich stronę ocenia robot Google Bot. Wchodzi w nią między innymi prędkość ładowania strony (mamy rekordowe na Szczecińskim i ogólnopolski rynku), dobrze zaprojektowana struktura strony (znaczniki H1, H2...). Przede wszystkim gwarancja strony mobilnej i certyfikatu SSL, to też bardzo kluczowe w rankowaniu Państwa strony internetowej. 

Wizytówka nie posiada usługi optymalizacji SEO?

To nie tak, że strona całkowicie nie jest optymalizowana - bardziej chodzi tutaj o to, że na wizytówkach nie umieszcza się dużo lektury dla odwiedzających a tylko potrzebne informację. Wizytówka firmy np. Szczecińskiej będzie również miała szereg działań związanych z pojęciem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, takie jak: wersja mobilna, prędkość ładowania, struktura strony czy optymalizacja Google Moja Firma pod kątem wysokich wyników wyszukiwania lokalnego na mapach Google.  

Ile kosztuje hosting strony po upływie darmowego roku?

Zależy to od przebiegu współpracy z klientem. Jeżeli klient notorycznie pozwala nam zyskiwać nowe projekty lub zgłasza nowe zlecenia np. płatne aktualizacje strony, zapotrzebowanie na nowe moduły czy korzysta z naszego pozycjonowania, nasze zasady przewidują całkowicie darmowy hosting na czas gdy umowa pozostaje między nami "aktywna". Spokojnie tak naprawdę każdy nowy klient może mieć na "dzień dobry" 2 lata hostingu gratis. Wystarczy zakupić u nas stronę, a później do niej pozycjonowanie, płatną kampanie AdWords lub polecić klienta. To daje 2-3 lat darmowego hostingu z pocztą elektroniczną i certyfikatem SSL.

Tworzenie stron internetowych - objaśnienia


Dla wielu terminy i zwroty użyte pod czas projektowania strony internetowej są niezrozumiałe. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych zwrotów, które warto znać przy posiadaniu własnej strony WWW.
 

CMS System zarządzania treścią

CMS to popularne rozwiązania informatyczne pozwalające na edycję głównie treści strony, układu graficznego czy formularza kontaktowego. Systemy te, tak jak FlowCMS budowane są z myślą o użytkownikach, którzy nie posiadają profesjonalnej wiedzy na tematy związane z programowaniem stron internetowych. CMS pozwala w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać swoją stroną internetową.

Domena i hosting

Domena to nic innego jak nazwa strony w pasku www. Czyli jej identyfikacja – jak np. www.flowit.pl. Domena powinna odpowiadać nazwie firmy lub konkretnej usłudze, tak aby jak najbardziej identyfikowała się z firmą. Hosting to „miejsce w sieci”. Każda strona internetowa lub konto pocztowe musi posiadać swoją lokalizację na którą kieruje nas właśnie domena. Każdy nasz klient otrzymuje wraz z wyborem usługi projektowania strony internetowej swoje miejsce w internecie, a nadzór techniczny pozostaje po naszej stronie. To dobre rozwiązanie jeżeli klient nie chce sam brać odpowiedzialności za administrowanie serwerem hostingowym.

Certyfikat SSL

Certyfikaty SSL zabezpieczają połączenie między klientem – jego przeglądarką, a stroną i serwerem hostingowym. Wszystkie przesyłane między tymi elementami dane są szyfrowane. Pod czas gdy ktoś podszył by się pod taki strumień danych otrzyma zaszyfrowaną wielobitowym kluczem dane – co uniemożliwia ich odczytanie, a wprowadzanie jakichkolwiek danych staje się bezpieczniejsze. Każdy z naszych klientów otrzymuje taki certyfikat bezpłatnie do projektu w przypadku skorzystania z naszego hostingu.

Responsywne strony internetowe

Responsywność oznacza iż strona www zbudowana jest z technologią pozwalającą na dostosowanie wszystkich elementów strony do rozmiarów okna. Wiąże się to z otrzymaniem zawsze czytelnej i dostosowanej do każdego rozmiaru urządzenia – strony internetowej. Obecnie nasze strony działają zarówno na dużych ekranach jak i nawet na zegarkach (SmartWatch).

PageSpeed Insights

To test prędkości wykonany przez firmę Google. Weryfikuje jakość kodu, ilość ładowanych danych (multimedia, pliki wymagane do uruchomienia widoku strony). Wynikiem takiego testu jest suma punktów. Test wykonywany jest biorąc pod uwagę zarówno format strony z komputerów typu laptop lub PC oraz z testów strony mobilnej. Nasze strony internetowe posiadają jedne z najwyższych wyników na rynku. Nie mniej niż 90/100 możliwych punktów. A testy mobilne przechodzą weryfikacje w 100% co pozytywnie wpływa na ocenę strony w wyszukiwarkach, np. Google.NASZE REALIZACJEKontakt

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie.

FlowIT Internet Solutions LTD
7 Kings Avenue,
Manchester, M8 5AS
United Kingdom
Company House number: 11361290

FlowIT Internet Solutions LTD
ul. Łużycka 87 / 213
74-100 Gryfino

ZAPYTANIE OFERTOWE

Wypełnij formularz i zapytaj o interesującą Cię ofertę, prześlij podstawowe dane dotyczące Twojej firmy oraz informacji czego od nas oczekujesz

Twoja wiadomość została wysłana!